Header

Únor v kostce

V únoru se opět vylíhla řada zajímavých novinek. Pojďme se podívat na některé z nich.

Stále populárnější kanadský zpěvák Abel Makkonen Tesfaye, jehož mohou posluchači R&B znát pod uměleckým jménem The WEEKND, vydal v listopadu loňského roku desku Starboy, jež byla přijata celkem pozitivně. Z ní teď mladý muž sdílel singl REMINDER, na který natočil videoklip.

LANA DEL REY se po dvou letech vrací znovu na scénu! Singl LOVE je titulním trackem z její nové, v pořadí páté desky, o níž se ví snad jen to, že vyjde letos. K písni Lana natočila i videoklip.

Pravděpodobně letos vydá své další album popová KATY PERRY. V jejím nejnovějším singlu, na který byl natočen i klip, hostuje jamajský zpěvák Skip Marley (vnuk Boba Marleyho). Skladba CHAINED TO THE RHYTHM se okamžitě začala umisťovat na nejvyšší stupně hudebních žebříčků po celém světě. Na další informace vedoucí k nové desce si ještě chvíli počkáme.

STEEL PANTHER, americká glam metalová banda, která si z tohoto subžánru nejspíš tak trochu dělá srandu, vydala nový singl z desky Lower The Bar, jež vyjde 24. března.  Píseň se jmenuje POONTANG BOOMERANG a čtveřice hudebníků k ní natočila videoklip. Audiovizuální 'dílko' jako vždy stojí za to. Puritáni však mohou být pobouřeni humorem, kterým jsou Steel Panther pověstní.

Kapela ALL THAT REMAINS za chvíli vypustí ven placku Madness, ze které sdíleli ochutnávky v podobě dvou singlů. V písni SAFE HOUSE se střetávají tvrdé metalové rify s tzv. technikou screamingu, naopak singl MADNESS ocení příznivci melodického heavy metalu s čistými vokály. Deska by měla vyjít v dubnu.

ZMÍNĚNÉ PÍSNĚ NYNÍ MŮŽETE SLÝCHÁVAT V ÉTERU RK22. A JAKÉ DALŠÍ NOVINKY DRAMATURGYNĚ ŠÁRKA VLOŽILA DO ARCHÍVU? NA TO SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE - Seznam přidaných písní

Před nedávnem vydala deathcorová skupina SUICIDE SILENCE titulní track Doris z nové eponymní desky, který se s nadšenými reakcemi absolutně nesetkal. Když v únoru vydala kapela další singl s názvem SILENCE, situace se opakovala. Deska vyšla 24. února.

 

Návrat na hlavní stranu

Další články, které by mohly zaujmout..