Header

Březen v kostce

V březnu se hudebníci po celém světě opět činili. Pojďme se podívat na některé novinky, které vyšly.

Kasabian

Mladá zpěvačka LORDE dosáhla celosvětového úspěchu před čtyřmi lety vydáním debutovky Pure Heroin. Nyní se vrací s druhým počinem nazvaným Melodrama. V březnu z něj sdílela dva singly – GREEN LIGHT, na který natočila videoklip, a LIABILITY . Deska Melodrama se dostane ven 16. června.

Se singlem ISSUES se americká zpěvačka a textařka Julia Carin Cavazos, uměleckým jménem JULIA MICHAELS přihlásila v lednu, teď se s ním hlásí znovu, protože na něj vydala video. Píseň najdeme na jejím třetím EP Nervous System, které vyjde v květnu.

Ostrovní skupina KASABIAN se po třech letech od vydání páté desky znovu ozývá. 28. dubna vyjde čtveřici další deska pojmenovaná For Crying Out Loud, se kterou dorazí i k nám, a to na červnový Metronome Festival. Z dvanácti skladbového počinu byl uvolněn titulní track YOU’RE IN LOWE WITH A PSYCHO, na který natočila i videoklip, a COMEBACK KID.

Kapele LINKIN PARK vyjde 19. května dlouhoočekávané album One More Light. Z tohoto počinu Linkini prozatím uvolnili dva singly, a to HEAVY, kde hostuje zpěvačka Kiiara, a BATTLE SYMPHONY. Kdo čeká typickou nu metalovou nálož, bude zklamán, oba dva by se totiž daly zařadit do vod rádiového pop rocku. Jak asi dopadne zbytek desky?

Hard rockoví THE DEAD DAISIES mají dosud na svém kontě tři studiová alba a 19. května svoji sbírku oficiálně rozšíří o svůj první živák! Deska dostala příznačný název Live & Louder a nachází se na ní mj. singl MAKE SOME NOISE, ke kterému kapala vyslala do světa videoklip v živém provedení. Pokud se vám tento styl hudby líbí, zapište si do diářů 29. červen, protože v tento den přijede kapela do Prahy.

ZMÍNĚNÉ PÍSNĚ BUDETE MOCI SLÝCHÁVAT V ÉTERU RK2. A JAKÉ DALŠÍ NOVINKY DRAMATURGYNĚ ŠÁRKA VLOŽÍ DO ARCHÍVU? BRZY SE DOZVÍTE VÍCE :-)

Návrat na hlavní stranu

Další články, které by mohly zaujmout..