Header

Červen v kostce

I červen byl bohatý na spoustu nových tracků.Pojďme se podívat na některé z nich.

Pop punkoví mágové GOOD CHARLOTTE, kteří v půlce června zavítali do České republiky, vydali videoklip k písni KEEP SWINGIN', na níž hostuje zpěvák a skladatel Kellin Quinn, jenž je lídrem rockově zaměřené kapely Sleeping With Sirens. Singl pochází ze šestého řadového alba Youth Authority, jež vyšlo loni v létě.

 

Americká heavy metalová kapela AVENGED SEVENFOLD se pochlubila svoji první písničkou nazpívanou ve španělštině. Do parády si pětice ze slunné Kalifornie vzala mexickou lidovou píseň MALAGUENA SALEROSA, též známou jako LA MALAGUENA. Píseň se bude nacházet na rozšířené edici alba The Stage, jejíž 'první' verze vyšla loni na podzim.

 

Německá power metalová skupina ORDEN OGAN vydala dva singly z nejnovější desky Gunmen. Skoro sedmiminutový track FIELDS OF SORROW je opravdovým potěšením pro všechny příznivce zmíněného subžánru, stejně jako další singl COME WITH ME TO THE OTHER SIDE, ve které slyšíme hlas norské zpěvačky Liv Kristine. Pokud by se vám tvorba této kapely zalíbila, můžete se na jejich hudbu podívat naživo, a to 21. října, kdy zavítají do české metropole.

 

 

Víc jak rok od vydání sedmé studiovky The Concrete Confessional posílá americká formace HATEBREED videoklip k písni SEVEN ENEMIES, jež se na desce nachází. Kapela Hatebreed letos ozdobí další ročník srpnového metalového festivalu Brutal Assault.

  

V den oznámení nového alba vydali muzikanti z kapely THY ART IS MURDER singl SLAVES BEYOND DEATH, který ukazuje, že kvalitní deathcore stále existuje. Singl vyjde spolu s dalšími devíti songy na placce Dear Desolation, a to 18. srpna. Thy Art Is Murder v rámci propagace desky objedou některá evropská města, mezi nimi i Prahu, kam kapela zavítá 18. října.

 

Některé z písní budete moct slýchávat v éteru RK2. Jaké další novinky dramaturgyně Šárka vloží do archívu? Brzy se dozvíte více ;)

Návrat na hlavní stranu

Další články, které by mohly zaujmout..