Header

VEvývoji! je zpět

Mladoboleslavská kapela VEvývoji! se Vám představuje se svojí sedmičlennou sestavou hrající Ska-punk. Skupina vznikla již v roce 2009, nicméně po 4 letech hraní, kdy se členové kapely často měnili, si dala kapela tříletou pauzu a v dubnu 2017 mohli fanoušci slavit jejich návrat.

Mezi nynějšími členy najdeme Rostislava Steinera (kytara a zpěv), Jana Černého (baskytara a zpěv), Jana „Pardála“ Mastného (bicí), Tomáše Noska (tenorsaxofon), Roberta Köhlera (pozoun), Miroslava Merce (trumpeta) a Kristinu G. Paulu (trumpeta).

Kapela aktuálně dokončuje svoji třetí desku s názvem SKA-PUNK’n’GO složenou jak z nových, tak i re-mastrovaných skladeb, z nichž některé si můžete aktuálně poslechnout na Bandzone.cz.

VEvývoji! je také velice aktivní co se týče živých vystoupení a má za sebou již mnoho klubových a festivalových koncertů. Nepotkáte se s nimi však jen v České Republice, ale dokonce i v Maďarsku, Rakousku, Německu nebo u našich bratrů na Slovensku. Dříve vystupovali například po boku kapel jako Sto zvířat, Citron, Fast Food Orchestra a mnoho dalších. V nejbližší době je můžete vidět například 9. 9. na Septemberfestu v Mladé Boleslavi nebo 29. 9. v R-klubu v Chrudimi.

 

Návrat na hlavní stranu

Další články, které by mohly zaujmout..