Header

Září v kostce

První listy spadly ze stromů, lesy a ulice se zahalily do podzimních barev. Září nám skončilo, tak se pojďme podívat na novinky, které v tomto měsíci vyšly.

Americká zpěvačka a skladatelka KELLY CLARKSON vydává po dvou letech novou desku! Osmou řadovku pojmenovala Meaning of Life a stihla z ní vydat dva singly – MOVE YOU a LOVE SO SOFT, ke kterému natočila i videoklip. Deska vyjde 27. října a krom dvou zmíněných písní na ní najdeme dalších osm tracků. Meaning of Life je prvním albem, které vychází pod hlavičkou jiné hudební společnosti – dosud Kelly Clarkson spolupracovala s vydavatelstvím RCA Records, nyní se dala dohromady s vydavatelstvím Atlantic Records.

Americký interpret BECK, plným jménem Bek David Campbell, vypustí svůj nový, v pořadí třináctý počin stylově 13. října. Pojmenoval ho Colors a obsahuje jedenáct kousků. V září vyšel z desky další singl, UP ALL NIGHT, ke kterému hudebník natočil videoklip.

 

30. června vydal svoji pátou studiovou desku skotský DJ a producent Adam Richard Wiles, který je v hudebním průmyslu znám jako CALVIN HARRIS. Album Funk Way Bounces Vol. 1 obsahuje deset songů, na kterých hostuje řada zpěváků, např. Pharrell Williams, Ariana Grande, Snoop Dogg, John Legend, Nicki Minaj, Katy Perry či Big Sean. Poslední písní na albu je song HARD TO LOVE, na kterém spolupracovala zpěvačka JESSIE REYEZ, právě tento song byl vypuštěn jako další ochutnávka.

Irští rockeři z kapely U2 vydají na začátku prosince, konkrétně 1. 12, zbrusu novou desku, v pořadí čtrnáctou studiovku nazvanou Songs of Experience. V září byl vypuštěn pilotní singl YOU'RE THE BEST THING ABOUT ME.

Vlaštovku z nové desky vyslali i severští THE RASMUS. Další singl z desky Dark Matters, která vyjde 6. října, nese název WONDERMAN. Kapela k ní natočila i videoklip. Nové album finské kvarteto předvede i na nadcházejícm turné, v rámci kterého navštíví i Českou republiku. Stane se tak 15. listopadu na beznadějně vyprodaném koncertě v Praze.


Některé z písní budete moct slýchávat v éteru RK2. Jaké další novinky dramaturgyně Šárka vloží do archívu? Brzy se dozvíte více ;)

Návrat na hlavní stranu

Mohlo by zaujmout..