Header

MĚSTO LIDEM / LIDÉ MĚSTU

MĚSTO LIDEM / LIDÉ MĚSTU

Konec prázdnin je za námi! Většinou je super, když ho můžeme nějak stylově zakončit. No ale jak?

Přiznám se, že nemám v zásobníku moc nápadů, ale víkend strávený s přáteli na Šumavě se mi osvědčil skvěle.

A jak ho trávili lidé v Českých Budějovicích? Podle toho co jsem slyšela, byl poslední srpnový víkend parádní. Až na déšť, ale s přírodou nic nezmůžeme. :)

Město lidem / lidé městu - festival, který již šestým rokem ovládl ulice v hlavním městě Jihočeského kraje. Možnost navštívit ta nejkrásnější místa a zákoutí Českých Budějovic musí být požitkem pro každého. A není to nádhera procházet se Krajinskou, Hroznovou nebo Piaristickou ulicí, očima se rozhlížet po pestré výzdobě, cítit vůni všech dobrot, které zde můžete ochutnat, poslechnout si různé kapely a zpěváky?

Celý víkend, od 31. srpna do 1. září, jste měli možnost zažít opravdu nabitý program. Třeba módní přehlídka pod širým nebem, cirkusové představení, divadelní představení či workshopy, to vše bylo k vidění. Ale především spoustu pohody.

Zní to lákavě, že? Pokud nebudete za rok vědět, jak se rozloučit s létem, můžete tento festival navštívit znovu a zažít toho mnohem víc. Abyste se informovali víc, koukněte na http://mestolidemlidemestu.cz/#program

 

 

 

 

Návrat na hlavní stranu

Mohlo by zaujmout..