Header

Světová megastár Ed Sheeran míří do Prahy!

V současnosti nejoblíbenější a nejprodávanější zpěvák Ed Sheeran navštíví v rámci svého turné k albu Divide také pražské Letňany, kde zazpívá 7. července 2019 pod otevřeným nebem.

Ed Sheeran je čerstvým držitelem Řádu britského impéria, čtyřikrát vyhrál ceny Grammy a pětkrát za sebou získal cenu v rámci každoročního udílení cen britské populární hudby BRIT Awards. Jeho živé koncerty se těší velké oblibě, a proto můžeme v Praze očekávat velkolepou show, jejíž exkluzivitu podporuje zejména to, že Ed při své „šňůře tentokrát vynechá okolní státy, jako je Polsko nebo Slovensko. Sheeran se vrací do České Republiky po čtyřech letech, kdy v roce 2015 doslova raketově vyprodal pražskou Tipsport arénu.

Pokud byste na koncert jeli raději za hranice, Ed vystoupí také na maďarském festivalu Sziget, který se koná v Budapešti od 7. do 13 srpna. Prodej vstupenek však započne již 1. října.

Album Divide patří v současnosti mezi jeden z nejoblíbenějších počinů na streamovací službě Spotify. Deska obsahuje hity jako je „Perfect“ „Shape of You“ nebo „Galway Girl“. Můžeme si být tedy stoprocentně jistí, že je v červenci uslyšíme naživo. 

A co vy? Chystáte se na jeden z Edových koncertů ať už v Maďarsku nebo tady v Čechách? Dejte nám vědět v komentářích! :-)

Návrat na hlavní stranu

Mohlo by zaujmout..