Header

Ze života Hyen

Ták. Máme za sebou další více než úspěšný semestr, ve kterém jsme tentokrát vysílaly ve večerních hodinách. Vznikla tak večerní show Pohoda meloun. Během vytváření našeho konceptu jsme zjistily, že se k sobě s Eliškou opravdu hodíme, ovšem ani toto zjištění nás nijak nenadchlo a nedostalo z depresí, a proto jsme přijaly další pojmenování, a to Dvě Chodící Deprese.

Kromě toho, že si ani jedna z nás nenašla životního partnera, tak jsme uspořádaly Párty Pohoda Meloun Live ve známém music clubu Velbloud. Máme Velbloud rády, a proto nás potěšilo a na chvíli vytáhlo z šedivých dnů zjištění, že máme ve Velbloudu kamarády a že tam uspořádáme další.

Naší Večerní Show navštívilo několik hostů a každý z nich byl unikátní. Někdo svým umem, jiný svým mluvem a jiný zase třeba tím, že nemluvil skoro vůbec. To je zkrátka život. I přes to, že jsme Dvě chodící deprese, tak jsme optimistky a bereme si ze života jen to nejlepší a z nemluvícího hosta v rádiu jsme si tedy vzaly ponaučení a to: „Někdy je zkrátka lepší mlčet.“ Zdá se tedy, že polemizujeme nad tím, jestli vůbec v rádiu pracovat nadále, ovšem toto zdání je zcela mylné. Rádiu se budeme věnovat dál!

Uvidíme, zda se uslyšíme v příštím semestru Melouni.

Díky.

2 Sobecký hyeny.

 

Návrat na hlavní stranu

Mohlo by zaujmout..