Header

Kulturní akce: Ben Cristovao v Českých Budějovicích naživo

Ben Cristovao představí 28. října v metropolu v ČB své nové EP "Poslední". Vstupenky jsou v prodeji v distribuční síti Ticketstream za 350 Kč.

Místo: Metropol

Datum: 28.10.2017

Čas: 20:00

Vstupné: 350 Kč

K2 akce:

Ben Cristovao vydal letos v červnu své nové EP pod názvem „Poslední“. EP obsahuje pět písní, které 15. října rozšíří o další songy.

Jako ochutnávku jedné z písniček z nového alba, Vám nabízíme videoklip k písni „Program“, který si můžete pustit zde: https://www.youtube.com/watch?v=5ouSKgGTZAg

Tyto nové skladby chce Ben Cristovao představit na podzimním turné hned v několika městech. U nás v Českých Budějovicích se představí naživo 28. října, a to v Metropolu. Vstupenky jsou v prodeji v distribuční síti Ticketstream za 350 Kč.

Hudba vydávaná na CD je v roce 2017 přežitkem a Ben Cristovao rozhodně není tradičním hudebním interpretem, který by chtěl jen fungovat v zajetých kolejích. Jeho nové EP si tedy můžete stáhnout z trika. Ptáte se, jak je to možné? Trička obsahují speciální QR kód, na jejichž návrhu se Ben sám podílel. Stačí si tak jen tričko objednat, použít zmíněný kód a stáhnout si tak celé Benovo album v podobě kvalitních MP3 souborů a také nezbytných fotografií, které k desce patří. Rozšířená edice alba vyjde také netradiční formou na triku.

Ben Cristovao se za letošní rok může pochlubit několika úspěchy, zmiňme například zisk ocenění Nejstreamovanější skladba roku 2016 za song ASIO (píseň má aktuálně 10 milionů views na YouTube). Časopis Forbes jej již podruhé zařadil do sedmičky nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích. Je stále aktivním ambasadorem projektu Seznam se bezpečně, ve kterém se intenzivně věnuje také problematice netolismu, čili chorobné závislosti na komunikačních technologiích - na toto téma volně navazuje také jeho song Program.