Header

Člen: Radek Muchna

Moje přezdívka?

Mošna! (táhne se to od prváku na střední) a Zadek (od doby vzniku songu) :D

Na Radiu K2 zastávám práci?

Moderátora, technika, dramaturga, nositele hudebních novinek a sem tam napíšu nějaký ten článek. Prostě taková rádiová čuchta. :D

Nejraději poslouchám?

My3.avi, Divokýho Billa, zpěváky a kapely, které mám rád (většinou české a slovenské) a všechny dobré lidi. Co byste třeba řekli na tohle?

 

Oblíbený hudební styl/interpret?

Nemám oblíbený styl, ale z pozice anglicky mluvících mám rád Mendese a Putha, z pozice české pak rád poslouchám My3.avi, Hynka Kočího, Epydemyi, Divokýho Billa. Rád si pustím něměckou a španělskou tvorbu a často se ponořím do neprozkoumaných vod slovenských pecek. Ač se to zdá nemožné, rád mám i rockovou hudbu a samozřejmě, žijeme v rychle se rozvíjejícím hudebním světě, takže i moderní hudebno si pustím. Prostě to, co se mi líbí, poslouchám.

Mé nejoblíbenější filmy?

Bezesporu pohádky od rána do večera.

Co bys nejradši dělal, když budeš mít 8 hodin volného času?

Jasná odpověď - cestoval, potkával se s lidma, navařil si nějakou echt ňamku, konečně se naučil hrál na ukulele, psal, dočetl všechny načaté knížky, zahrál si před publikem a užíval si svobody.

Co bys pil, kdyby to teklo proudem?

Jednoznačně učení po hektolitrech.

Jakou větu bys chtěl vyřvat do světa?

Dovolím si dvě:

1. Už 11 let se učím anglicky a stále říkám "My english is not good.." :D         2. JČU x ČZU? Jednoznačně ČZU! Volba, které nelituji. :)

Kam nejlépe dopisovat?

(stačí kliknout)