Header

K2_rozhovor - Úterý 17.10.2017 (21:00 - 22:30)

  • Standardně od: 18:00
  • Standardně do: 20:00
  • Den v týdnu:Čtvrtek
  • Moderovaný:
  • Moderují:

Skupina BRIXTN na K2!

V letošním akademickém roce nás čeká jeden skvělý díl Sklepa. Kdy bude Sklep zpřístupněn veřejnosti? Brzo, brzičko se dozvíte...

 

sklepní úlovky

 

 

Co do univerzitního rádia jistě zapadá, jsou bezesporu záležitosti akademické půdy a studentský život uvnitř či mimo kampus. Nastává tedy čas, ve kterém proti sobě v rádiovém studiu zasednou akademičtí pracovníci, pedagogové a studenti.

Známe to všichni. Student přichází ze zkoušky značně rozhořčen. Otázky ani forma testování, zda si zaslouží daný předmět, nebyla fér a na druhé straně barikády učitel kroutící hlavou nad prokázanými znalostmi studenta. Byrokratická chumelenice, která přichází snad v každý čas jakéhokoli smestru a zahání nás do úřednických koutů fakult, může za fakt, že musíme na jedné straně platit kolejné a přitom bydlet na studijních odděleních. Proč existují okolnosti, které mohou dělat studentům ze života peklo a zároveň, ikdyž zdánlivě, se studiem nesouvisí? 

Krom fakultního tématu zpřehlední pořad SKLEP novinky ze studentského života, z kampusu a především to, co nám, studentům, bude ku prospěchu.     

 

"Přijdete si na své i na paškál" - v pořadu SKLEP.