Header

Hudební pokojíček - Středa 16.05.2018 (17:00 - 18:00)

  • Standardně od: 17:00
  • Standardně do: 18:00
  • Den v týdnu:Středa
  • Moderovaný:
  • Moderují:

Vstupte do Hudebního pokojíčku a nechte se omámit kvalitní hudbou s obsahem. Nenechte se hudbou hypnotizovat, nechte se jí rezonovat.

V dnešní mediálně přehlcené době je (paradoxně) běžným jevem, když se některým výjimečným hudebním počinům a událostem nevěnuje tolik pozornosti, kolik si jí však bezesporu zaslouží.

Pořad Hudební pokojíček, byť jeho název může vábit i k docela jiným výkladům, se selektivním způsobem pokouší s tímto jevem vyrovnávat. Hudební pokojíček není pořad pro tuctové posluchače, ale spíše pro vnímavější fajnšmekry, kteří si rádi rozšiřují hudební obzory a kteří se rádi o hudbě, kterou poslouchají, také něco dozví.

Bouřlivý hudební vývoj populární hudby od 60. let až dodnes nabízí nespočet zajímavých proudů i vymykajících se individualit, pro něž komerční úspěch není prvořadou pohnutkou k tvorbě. V jednotlivých reportážích a vstupech specializujících se na jednoho interpreta či album se dostane posluchači celé škály emocí i žánrových rozmělněností, jež moderní hudba nabízí a jež ji dělá stále živou.

Vstupte do Hudebního pokojíčku a nechte se omámit kvalitní hudbou s obsahem. Nenechte se hudbou hypnotizovat, nechte se jí rezonovat.

Datum Název Přehrát
Tento pořad zatím nemá žádné archivní nahrávky