Header

Justin Bieber koncertoval v Praze

Mladý kanadský zpěvák poprvé navštívil Prahu v rámci svého turné Purpose World Tour. Natřískaná O2 arena Justina od začátku povzbuzovala, avšak jeho reakce byla poměrně chladná. Spíše než o koncert se jednalo o taneční show, jelikož po většinu času Bieber zpíval na playback.

Sobota 12. listopadu 2016 musela být pro všechny Beliebery posvátným datem. Již několik hodin před začátkem koncertu se před pražskou O2 arenou hromadily davy nedočkavých fanynek, aby si zabraly místa v 1. řadách. A jak nakonec celý koncert probíhal?

Justin začal zpívat ve 20:30, přesně podle plánu. Jako první zazněl jeho song Mark My Words, který odzpíval ve skleněné kostce, bohužel na playback. I následující písničky byly ke smůle Biebrových fanoušků z větší části na Playback. Jediné dvě písničky, které Kanaďan zazpíval celé bez pomoci pouze za doprovodu kytary, byly Cold Water Love Yourself.

 

Druhá část koncertu už byla vřelejší a aktivnější. Zpěvák dokonce nechal prostor i na dotazy svých fanoušků. Jedna z otázek se týkala i názoru na Prahu, na který Justin mile odpověděl, že se mu v Praze líbí. Celý koncert potom završil hitem Sorry, při kterém na diváky padal ze stropu déšť.

 

Po koncertě si šel Justin užít noční Prahy. Moc dlouho ale v pražských klubech nepobyl a raději odešel v doprovodu několika mladých dívek do hotelu Four Seasons, ve kterém byl ubytovaný.

 

Návrat na hlavní stranu

Mohlo by zaujmout..