Header

Máme přestávku, ale vynahradíme Ti to!

V rámci koronavirové krize jsme měli i my několik nepěkných momentů a museli jsme z technických důvodu vypnout vysílání, ale nebojte, do 14 dnů jsme zpátky a vynahradíme Vám to! Na co se můžete těšit?

1. Nový hudební proud
Doteď jsme se soustředili hlavně na novinky, hudba ale není jenom o tom novém, no ne? Proto uděláme průřez napříč žánry, aby se ke slovu dostaly i songy, které znáte ale za žádnou cenu si nemůžete vzpomenout na jejich název. Hrát u nás budou také kapely, které Vám přivezeme třeba na koncert v Žižkárně!

2. Kultura není jenom o hudbě!
Nebojte nezbláznili jsme se a určitě se do konce semestru dočkáte minimálně jednoho koncertu. Těšit se ale taky třeba na autorské čtení a třeba i něco dalšího.

3. Seznamte se s našimi členy!
Každou neděli se Vám už dva týdny po sobě na instagramu RadioK2JU představují členové našeho týmu. V pondělí pak sdílí útržky ze svého dne. Vidět jste mohli třeba už Roberta kupujícího snídani nebo jste vyrazili ven s Adélkou v tu nejméně vhodnou dobu. Tento týden se na Vás a snad ne jenom v celou, bude těšit Elda.

4. Jedeme i o prázdniny!
Je to tak, i když je spousta studentů, včetně našich moderátorů mimo koleje, rádio hraje dál. Kromě lidí vysílajících přes léto uslyšíte i reprízy pořadů, rozhovorů a reportáží, které stály za to. A protože máme natočených i pár rozhlasovek, může se stát, že Vás přijde vlastnoručně vykuchat Doktor Mao KungPao :-).

Tak jste to četli, máte se na co těšit! Zůstaňte s námi, sledujte nás na sociálních a těšíme se na Vás u další soutěže nebo na akci.

Návrat na hlavní stranu

Mohlo by zaujmout..