Header

Kdo hledá, fesťák si najde

Zkouškové je sice v plném proudu, ale každý z nás, hlavně v rámci prokrastinace, přemýšlí nad tím, co bude dělat v létě. A to ještě v letošním létě! Budeme mít vůbec možnost dělat něco zábavného, nebo celé prázdniny strávíme koukáním do zdi, protože všechny super akce jsou a budou zrušené? Druhá varianta zní strašně. Ale pozor, mám pro vás jeden tip, jak prázdniny parádně otevřít – Fingers Up!

Jedná se o hudební festival, který se koná každý rok a nic, opravdu nic, ho v tom nezastaví. Bohužel ani on není zcela nedotknutelný. Nevyhnula se mu řada omezení. Potrvá pouze jeden den, konkrétně 27. 6. Přijít může pouze 1000 fanoušků. Na druhou stranu line up není vůbec ochuzený. Těšit se můžete například na Kapitána Dema, Bereniku Kohoutovou, The Silver Spoons a spoustu dalších interpretů, kteří se vešli do sobotního odpoledne. Fingers Up je specifický také svou Food zónou, kde najdete samé dobroty od známých podniků. Žádné langoše v přepáleném oleji, jde o festival na úrovni. A co vstupenky? Za jednu vstupenku zaplatíte 300 Kč a prodej probíhá ve třech vlnách. První už jste zmeškali, byla totiž 29.5., ale pokud dobře počítám, dvě vás ještě čekají. Druhá vlna se spustí tento pátek 12.6. v 10 hodin. Jsou to docela dostihy, tak to nepropásněte a sledujte web nebo facebook akce. Zapomněla jsem ještě na jednu podstatnou informaci: Kde to vůbec je? V Mohelnici, což je město kousek od Olomouce. Asi hledáte důvod, proč jet do nějaké Mohelnice…no asi proto, že na Mallorcu se letos s největší pravděpodobností nepodíváte. Udělejte si výlet do pěkné Olomouce! Nadýcháte se místního syrečkovského vzdoušku, projdete si místní památky a třeba pochytíte i moravský přízvuk. Z Českých Budějovic se sice hezky projedete (248 km), ale s ISICem to máte za pár korun a uvidíte, že to bude stát za to! Tož, když už pojedete s partou kamarádů takovou dálku do Olomóce, tak se přeci zastavíte na nějakém dobrém vínečku.

Můžeme jen doufat, že se opatření během léta ještě rozvolní, abychom mohli zažít tu pravou festivalovou sezónu.Fingers Up 2019

Návrat na hlavní stranu

Mohlo by zaujmout..