Header

Lví řev✖ zpěv✔

Nacházíme se v období, kdy ještě vládne znamení lva. Lidé narození v tomto ohnivém znamení bývají velmi energičtí, a tak jim nedělá problém získat pozornost druhých. Jak se ale daří lvům v hudební branži? Dokáží svou energii prodat na pódiu? Pojďme nahlédnout do životů zpěváků a zpěvaček, kteří slaví narozeniny koncem července a v srpnu.

Kariéra Whitney Houston jen potvrzuje, že lvi se ve světě showbyznysu opravdu neztratí. Obdržela celkem 415 cen včetně 2 cen Emmy, 6 cen Grammy, 22 amerických hudebních cen a 30 hudebních ocenění Billboard. Musela mít sošek plnou garáž. Od roku 2009 je v Guinnessově knize rekordů uvedena jako nejoceňovanější umělkyně všech dob, čemuž se nikdo z nás opravdu nediví. Dobrosrdečnost bývá pro lvy charakteristická a ani u Whitney nechyběla. Zpěvačka podporovala celkem 11 nadací, např. Children's Defense Fund nebo Keep A Child Alive. Zemřela ve věku 48 let, příčinou smrti byla srdeční choroba a užívání drog. Možná její život zase tak růžový nebyl, ale we will always love you, Whitney.

Zdroj: https://www.periodicodaily.com/

Lva v sobě nezapře frontman kapely The Rolling Stones – Mick Jagger. Autor 400 písní zažil se svou kapelou největší slávu v 60. letech, ale jejich hity nebo minimálně Jaggerovy jedinečné pohyby, si vybaví mnozí z nás. Mick nikdy nestál v pozadí. Vlastně muže narozené ve lvím znamení hledejte vždy v popředí. V roce 2003 byl umělec princem Charlesem pasován na rytíře. Zpěvák má celkem 7 dětí a 4 vnoučata.

Zdroj: www.metalheadzone.com

Madonna. Zde jsou slova asi zbytečná, jméno královny popu dokonale postačí.

Zdroj: https://www.dailystar.co.uk/

Jennifer Lopez je lvice každým coulem. S obrovskou vášní na stagi zpívá, tancuje a pohazuje svou dokonalou hřívou. Za písničku Let’s Get Loud byla nominována na cenu Grammy v kategorii nejlepší taneční singl. Kromě zpěvu, tance a herectví se JLo věnuje také módnímu návrhářství, čímž svůj temperament lva ještě více umocňuje, protože lvice mají rády módu a pečují o svou krásu. Možná jste před lety zaregistrovali, že si Jennifer pojistila své pozadí na 1 miliardu korun, ona sama to ale nikdy nepotvrdila. A ještě něco! Je jí 51 let, věřili byste tomu?

Zdroj: https://www.houstonpress.com/

Jako dítě trpěl záchvaty černého kašle, po uzdravení se mu rodiče rozvedli, ve škole nebyl začleňován do kolektivu, protože měl raději hudbu než sport, se vším se ale zpěvák James Morrison dokázal poprat jako lev. Podařilo se mu získat obdiv a respekt, což je mimochodem hlavní motivací zrozenců v ohnivém znamení. Jeho píseň „You Give Me Something“ se v roce 2006 stala hitem po celé Evropě a Austrálii. James získal v roce 2007 BRIT Award (cena britské populární hudby) za nejlepší mužský výkon, celkem vydal 5 alb a také píše písničky pro jiné interprety, jako třeba Demi Lovato.

Zdroj: www.acordesweb.com

Středem pozornosti rozhodně umí být i talentovaný Vojtěch Dyk, bývalý člen T.O.P. Dream Company a kapely Nightwork. Za poslední rok se nám vryl do pamětí především s písní Mr. Beat a před měsícem vyšel jeho nový singl Phone Song. Kromě zpěvu a herectví, za které získal spoustu ocenění, se Vojta Dyk věnuje i různým charitativním projektům. V minulosti byl součástí například akce, jejíž výtěžek obdrželo dětské centrum při Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze-Krči, ale na kontě má charitativních projektů mnohem více. Asi nikoho nepřekvapí, když jen doplním, že lvi rádi pomáhají druhým.

Zdroj: www.forum24.cz

Letos nás opustila česká lvice Eva Pilarová. Vystupovala v divadle Semafor, Rokoko, objevila se ve filmu Kdyby tisíc klarinetů, nazpívala nezapomenutelné duety s Waldemarem Matuškou, Karlem Gottem a dalšími. Za svůj silný hlas získala třikrát cenu Zlatého slavíka. Královské manýry, které lvice mívají, si Eva Pilarová mohla dovolit, je totiž přezdívaná jako královna swingu.

Zdroj: www.pametnaroda.cz

Mezi další lví hvězdy patří Janek Ledecký, Ondřej Ruml, Joe Jonas, Demi Lovato nebo třeba Ewa Farna. Pokud jste narozeni ve znamení lva, možná v sobě máte nerozvinuté vlohy pro pěveckou dráhu, protože jak vidíte, úspěch na pódiu lev rozhodně má.

Návrat na hlavní stranu

Mohlo by zaujmout..