Header

Kariéra v rádiu K2

K2 je nezávislé studentské rádio z Českých Budějovic, které nepřetržitě vysílá po celý akademický rok. Část vysílání je nemoderovaná a část moderovaná, zejména ve večerních hodinách. Rádio K2 bylo založeno v dubnu roku 2011 jako recese dvou studentů Jaroslava Daníčka a Václava Kůse a vznikalo během studií jako každodenní součást studentského života na koleji. Během své existence rádio navázalo spolupráci například se stejnojmenným Klubem K2 nebo s Majálesem, který je každoročně největší studentkou událostí na jihu Čech. Chceš se s námi podílet na tvorbě jeho dějin? Napiš Terce, kontakt nalezneš ZDE :-).

Otevřené pozice
Redaktor/Copywriter

Hledáme Redaktory/Copywritery do naší party!

Tvým hlavním úkolem bude zhostit se článků, psaných komentářů, „storýček“ nebo reportáží. Můžeš se těšit na psané rozhovory a také zveřejňování novinek nejen o rádiu a Českých Budějovicích.

Podmínkou je dobrá znalost českého jazyka a radost z kreativní tvorby.

Výhodou jsou dřívější zkušenosti s psaním článků.

Nabízíme ti spoustu nových zkušeností v oblasti copywritingu a novinářské praxe, taktéž možnost setkat se se zajímavými lidmi. V rámci novinářské akreditace je možné získat vstupenky na různé akce.

Přihlas se níže a objev svět redakce Univerzitního rádia K2.

Nejsi z Českých Budějovic? Nevadí, je možné se k nám připojit i na dálku. Rádi se s tebou potkáme online na Skypu nebo třeba Discordu.

Zvukař

Hledáme zkušené i začínající zvukaře

Rozeznáš jack od USB? Tak to jsi na dobré cestě do našeho týmu, který hledá někoho, kdo se věnuje zvukařině, má rád srandu a chtěl by si vyzkoušet pracovat na větších hudebních akcích. Výhodou jsou předchozí zkušenosti s technikou.

A co získáš, když u nás budeš zvučit? Především spokojené publikum, ale také možnost potkat zajímavé lidi, a to nejen z oblasti hudby. Poznej další zkušené techniky, moderátory a promotéry nebo se účastni workshopů a stáží, které se týkají nejen tvé budoucí role. Neváhej a zapoj se do našeho skvělého mladého kolektivu a staň se zvukařskou jedničkou.

Přihlas se níže a objev svět techniky Univerzitního rádia K2.

Moderátor

Hledáme talenty na post Moderátorů!

Jsi ukecaný, zvídavý a jako malý sis hrál na Leoše Mareše? Zajímalo tě vždycky jaké to je za mikrofonem nebo na podiu? Tak přesně tebe potřebujeme.

Zjisti, jak to funguje v opravdovém rádiu! Splň si svůj sen a vyzkoušej si u nás moderovat svou vlastní show! Přidej se ke kolektivu zkušených moderátorů, kteří ti rádi se vším pomůžou. Naučí tě, jak správně pracovat s hlasem, projevem, jak klást otázky, jak stříhat hudbu, jak pracovat s mikrofonem či diktafonem a spoustu dalšího. Nabízíme možnost účastnit se zajímavých workshopů, dále vstupenky na nejrůznější akce a setkání se zajímavými lidmi. Poznej díky nám svět multimédií a rozvíjej se v této oblasti.

Tak neváhej a staň se novým hlasem Univerzitního rádia K2!

Návrat na hlavní stranu