Header

Kulturní akce: Kino Kotva: Divoké historky

Šest divokých historek spojuje téma drobných i větších nespravedlností a křivd, kterým se člověk nemůže bránit, nechce-li překročit hranice zákona či dobrých mravů.

Datum: 31.10.2014

Čas: 20:00

Vstupné: 110 Kč

K2 akce:

www: www.kinokotva.cz

Rádio K2 je mediálním partnerem Kina Kotva. V rámci pořadů Hambáč a Sklep můžete s námi soutěžit vždy o dva lístky na filmové představení. Digitální 3D kino Kotva je jednosálové tradiční kino s kapacitou 215 míst. 

Vedle tradičních projekcí nabízejí různé filmové řady (pro děti a mládež / kino za hubičku / rock v kinech / filmotéka / dokumenty v kině Kotva), projekce pro školy, podílejí se na organizaci festivalů (Jeden svět, Projekt 100, Fotojatka, Festival Outdoorových filmů, Ekofilm, Dny slovenské  kultury, Festival francouzského filmu, ad.). Velkému ohlasu diváků se těší i jejich alternativní program  (přímé přenosy z Metropolitní opery v New Yorku, přímé přenosy baletních představení, koncertů, cestovatelská promítání). V předsálí a prostoru kavárny v přízemí kina pravidelně pořádají výstavy a koncerty. Díky programovému zaměření patří mezi členy prestižní evropské kinematografické sítě EUROPA CINEMAS.