Header

Kulturní akce: Kino Kotva | Vlk z WallStreetu

O filmu: Příběh multimilionáře Jordana Belforta, který vešel ve známost především svým neustálým zájmem o ženy, večírky, drogy a sex, vám v životopisné komedii slavného režiséra Martina Scorseseiho povypráví Jack alias Leonardo DiCaprio.

Datum: 02.04.2014

Čas: 20:00

K2 akce:

www: www.kinokotva.cz

Rádio K2 je mediálním partnerem Kina Kotva. V rámci pořadů Hambáč a Sklep můžete s námi soutěžit vždy o dva lístky na filmové představení. Digitální 3D kino Kotva je jednosálové tradiční kino s kapacitou 215 míst. 

Vedle tradičních projekcí nabízejí různé filmové řady (pro děti a mládež / kino za hubičku / rock v kinech / filmotéka / dokumenty v kině Kotva), projekce pro školy, podílejí se na organizaci festivalů (Jeden svět, Projekt 100, Fotojatka, Festival Outdoorových filmů, Ekofilm, Dny slovenské  kultury, Festival francouzského filmu, ad.). Velkému ohlasu diváků se těší i jejich alternativní program  (přímé přenosy z Metropolitní opery v New Yorku, přímé přenosy baletních představení, koncertů, cestovatelská promítání). V předsálí a prostoru kavárny v přízemí kina pravidelně pořádají výstavy a koncerty. Díky programovému zaměření patří mezi členy prestižní evropské kinematografické sítě EUROPA CINEMAS.