Header

Kulturní akce: Kino Kotva | Grandhotel Budapešť

Svérázní a nevšední bývají hrdinové hravých komedií slavného režiséra Wese Andersona. Nejinak je tomu u jeho nejnovějšího filmu Grandhotel Budapešť, který uvidíte v Kotvě. Šestihvězdičkovou zábavu, která žánrově plynule přechází mezi akční komedií, dramatem, romancí, detektivkou i groteskou, si užijete v Kotvě. VSTUPNÉ: 110 Kč

Datum: 12.04.2014

Čas: 18:00

K2 akce:

www: www.kinokotva.cz

Rádio K2 je mediálním partnerem Kina Kotva. V rámci pořadů Hambáč a Sklep můžete s námi soutěžit vždy o dva lístky na filmové představení. Digitální 3D kino Kotva je jednosálové tradiční kino s kapacitou 215 míst. 

Vedle tradičních projekcí nabízejí různé filmové řady (pro děti a mládež / kino za hubičku / rock v kinech / filmotéka / dokumenty v kině Kotva), projekce pro školy, podílejí se na organizaci festivalů (Jeden svět, Projekt 100, Fotojatka, Festival Outdoorových filmů, Ekofilm, Dny slovenské  kultury, Festival francouzského filmu, ad.). Velkému ohlasu diváků se těší i jejich alternativní program  (přímé přenosy z Metropolitní opery v New Yorku, přímé přenosy baletních představení, koncertů, cestovatelská promítání). V předsálí a prostoru kavárny v přízemí kina pravidelně pořádají výstavy a koncerty. Díky programovému zaměření patří mezi členy prestižní evropské kinematografické sítě EUROPA CINEMAS.