Header

Interview | Ladislav Zibura

Rozhovor s ukázkou přednášky

Datum: 21.04.2015

Přidal: Matěj Pudich

ZibiDne 7. 4. 2015 se v divadelním sále Budějckého Metropolu uskutečnil "poutnický rock'n'roll" v plné parádě. Hlavní aktér, Budějčák Ladislav Zibura (známý taktéž jako Zibi), zde uspořádal přednášku o svém pouťovém dobrodružství do Jeruzaléma.

Zatímco se sálem ozývaly salvy smíchu, vyprávěl Zibi o svém dětství a o tom, co ho vlastně k poutničení dovedlo. Jeruzalém totiž zdaleka nebyl jeho prvním a ani posledním cílem. S notnou dávkou humoru si diváci mohli vyslechnout o prvních pochybách, strastech, ale i hlubokém pochopení a rozvoji, které mu pouť přinesla.

Tato přednáška je jedinečná nejen osobním přístupem Zibiho, ale i stand-up charakterem, který jí dává nesmírný náboj a nechá vás napjaté až do konce.

Pokud jste přednášku nestihli, nemusíte zoufat. Po prvotních úspěších v Brně se Zibi rozhodl uspořádat celou tour, takže i nebudějčáci si přijdou na své. Aktuality a termíny můžete sledovat na Facebooku. Druhý termín v Budějovicích je již 19. dubna.

Akci si určitě nenechte ujít, protože vás nejen pobaví, poučí a dojme, což by velmi docenili starověcí řečníci, ale vyvolává ve vás touhu zabalit pohorky a vyrazit na vzdálená místa za sebepoznáním.

Délka: 00:13:36

Mohlo by se také líbit..